Logo icon

Beziepakojuma veikals TURZA

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Latvia, autors: Veikals TURZA


Pirmais beziepakojuma pašapkalpošanās veikals Latvijā, bezatkritumu (zero waste) dzīvesveida veicināšanai.

10,475€  līdz šim no   10,000€
10,475€  /   10,000€
0 Sekundes atlikušas

10,475€ (104%)

580 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 31, 2018
balsot0

Image title

Šīs kampaņas ietvaros vēlamies savākt trūkstošos līdzekļus, kas nepieciešami veikala izveidei un iekārtošanai. Kopējās izmaksas veikala atvēršanai sastādīs ap 30 000 eur. Pašu līdzekļi kopā ar kampaņā savāktajiem līdzekļiem veidos 60 % no nepieciešamās summas un pārējie līdzekļi tiks piesaistīti no bankas aizdevuma vai investoru puses. Mēs gribam radīt vietu, kas pilnībā funkcionē pēc aprites ekonomikas principiem, un atkritumu radīšana un nevajadzīgs iepakojuma apjoms tiek izskausts ne tikai pircējam, bet arī produktu piegādes ķēdē. Tādēļ veikala inventārs, kas nodrošinās higiēnisku, drošu produktu uzglabāšanu sastāda lielāko kategoriju plānotajos tēriņos. Sausajiem pārtikas produktiem tiks izmantoti speciāli dispenseri, savukārt šķidrajiem pārtikas produktiem, šķidrajai sadzīves ķīmijai un kosmētikai - nerūsējošā** tērauda tvertnes**, kuras būs iespējams atkārtoti uzpildīt pie ražotāja, tā būtiski samazinot plastmasas iepakojuma izmatošanu. Daļu kampaņas laikā iegūto naudu tērēsim dažādu labumu sagatavošanai Jums, cenšoties pēc iespējas vairāk iesaistīt vietējos ražotājus.

Image title

Image title

Paldies par atbalstu kampaņas veidošanā biedrībai homo ecos: , kā arī Ziemeļvalstu ministru padomes līdzfinansētajam projektam “Building Zero Waste Society”. Īpašs paldies arī labumu atbalstītājiem: BeeIn, SIA Purenn, TAUST, Laurai un Andim no seekthesimple.com!

Veikals TURZA

Par Veikals TURZA

Mēs esam domubiedri ar vēlmi atvērt pirmo beziepakojuma veikalu Rīgā, lai padarītu Zero Waste dzīvesveidu ērtāku un pieejamāku.

Uzdod jautājumu