Logo icon

TU VARI!

Kategorija Literatūra, apkaime: Liepāja, Latvia, autors: Andra Strautiņa


Grāmata mazajiem sapņotājiem, kas palīdzēs iepazīt sevi un savas superspējas, sapņot drosmīgus sapņus un mācīties tos īstenot.

3,025€  līdz šim no   3,000€
3,025€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,025€ (100%)

103 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūlijs 08, 2021
balsot75

Tev piestāv drosme - aicinu uz "Es varu" pirmās dzimšanas dienas svinībām

Atjaunināts Februāris 23, 2022

Sveiciens TU VARI! ciltij!

Tūlīt, tūlīt jau būs klāt pirmais pavasara mēnesis – marts, kura 5. datumā svinama SIA “Es varu” pirmā dzimšanas diena! Vareni!

Paldies, ka Tu biji daļa no “Es varu” stāsta, kopā radot TU VARI! grāmatu. Es ceru, ka tā ir iedzīvojusies Tavā ikdienā, radot sirsnīgas sarunas ģimenē un darbavietā vai izaugsmes piepildītas pārdomas iekšpus Tevis. Tavs atbalsts un ticība grāmatas vērtībai ir stiprinājusi mani un radījusi jaunas ieceres, par kurām stāstīšu jau pavisam drīz.

Taču katrs labs cikls ir jānoslēdz ar svinībām. Vai Tu tā ikdienā dari? Paslavē sevi par lielajiem un mazajiem panākumiem un uzvarām. Man ļoti patīk “Dragon dreaming” koncepts, kas lieliski atspoguļo arī “Es varu” stāstu. No sapņa attīstīt plānu, to īstenot un svinēt rezultātu. Turklāt katrā lielajā ciklā varam piedzīvot daudzus mazus etapus, kas kopā veido lielo bildi, un daudzas mazas uzvaras, ko svinēt.

Image title

Lai nosvinētu 365 dienu ilgo kopīgo ceļojumu, esmu sagatavojusi brīnišķīgu programmu un dažādus pārsteigumus, kuros aicinu Tevi piedalīties. Šī gada laikā, lai īstenotu savas idejas, esmu mācījusies pārvarēt iekšējo kritiķi un noticēt savai varēšanai, joprojām trenējos izaugsmes domāšanā, kas kļūdas ļauj uztvert kā dabisku mācīšanās procesa sastāvdaļu, nevis pasaules galu, un galu galā ieviešu ieradumus, kas ļauj parūpēties par sevi un atjaunot enerģiju. Savā pieredzē vēlos dalīties arī ar Tevi, tāpēc ieskaties sagatavotajā programmā, kam esmu devusi nosaukumu “Tev piestāv drosme”:

Piedalies bezmaksas praktiskajās nodarbībās - 04.03. plkst. 17.00 Praktiskā nodarbība “Labbūtības ieradumi” - 09.03. plkst. 17.00 Praktiskā nodarbība “Līdzjūtība pret sevi – saki STOP iekšējam kritiķim”

Atbalsti sevi pārmaiņās ar transformācijas spēli “Pārmaiņu ceļi” (īpašā cena 20 EUR)

  • 08.03. plkst. 17.00 transformācijas spēles sesija nelielā grupā

Kā arī būs gaidāmi pārsteigumi no TU VARI! grāmatas – īpašās pavasara uzlīmes, kuras vari iegūt bez maksas, tikai apmaksājot piegādes izmaksas.

Image title

Apskati programmu un piedāvājumu, kā arī piesakies nodarbībām: https://esvaru.lv/dzimsanas-diena/

Mīļais, TU VARI! draugs, uzdāvini man, lūdzu, arī dāvanu – atsauksmi par to, kā TU VARI! ir iedzīvojusies Tavās mājās – atsūti bildi, komentāru, mīļāko citātu.

Pačukstēšu, ka otrajā uzņēmuma gadā strādāšu pie divām lielām iecerēm – mobilās lietotnes, kas balstīta TU VARI! saturā (noteikti aicināšu Tevi piedalīties arī pašā procesā!) un jaunas grāmatas, kas būs veltīta iekšējā kritiķa tēmai. Seko līdzi jaunumiem Instagram platformā: @esvaru.lv un Facebook lapā: @adastracoach.

Uz tikšanos svētkos un sociālajos tīklos, Andra

Pirmās atsauksmes no TU VARI! cilts un citas svarīgas lietas

Atjaunināts Septembris 19, 2021

Sveiciens septembra viducī!

Ceru, ka skolas gads ir iesācies ar priecīgu atkalsatikšanos klātienē un pozitīvām emocijām. Par tām arī šoreiz TU VARI! jaunumos:

  • Septembra sākums mūsmājās ir bijis ļoti ražīgs un rosīgs - pirmā tikšanās ar grāmatu, loģistikas organizēšana, saziņa ar jums, paciņu sagatavošana un nosūtīšana - gluži kā Ziemassvētku darbnīcā! Rezultātā gandrīz visas grāmatas ir nonākušas pie saviem īpašniekiem (pārējie, lūdzu, pārbaudiet e-pasta kastītes un dodiet ziņu par to, kā grāmatu varu piegādāt)! Priecājos par klātienes tikšanos ar liepājniekiem, kā arī pirmajām saņemtajām atsauksmēm, ka grāmata rosinās vērtīgas diskusijas un iespēju stiprināt vecāku un bērnu attiecības - kas gan var būt labāks par šo! Taču ar Marinas atļauju vēlos padalīties ar ļoti aizkustinošu atsauksmi, kas, manuprāt, iemieso TU VARI! radīšanas ideju. Image title

  • Saņemu pozitīvas atsauksmes arī no skolotājiem, kuri grāmatas metodes izmantos savās klasēs. Man ziņo, ka daži pieaugušie, kuri grāmatu iegādājušies kā dāvanu, tomēr nolēmuši to paturēt sev un pildīs paši. Kāpēc ne? Grāmatu esmu radījusi arī kā veltījumu sev un katrā pieaugušajā arī mājo tas mazais, radošais un dažkārt nepārliecinātais iekšējais bērns, kuru vajag uzmundrināt un iedrošināt. Ja metodes noder arī pieaugušajiem, tas ir lielākais prieks un novērtējums, ka grāmata ir sasniegusi savu mērķi!

Ja arī Tu vēlies padalīties ar pirmajiem iespaidiem par grāmatu, droši raksti e-pastā: hello@esvaru.lv vai ietago @adastracoach Facebook vai @esvaru.lv Instagram. Priecāšos par atsauksmēm arī pēc pāris nedēļām, kad būsiet kopā ar bērniem jau kādu gabalu nogājuši no TU VARI! ceļojuma.

Labas ziņas arī tiem, kuri vaicā, vai grāmatu var iegādāties! JĀ, JĀ un vēlreiz JĀ! No šonedēļas grāmata ir pieejama iegādei ikvienam interesentam Tāpēc, ja redzi, ka grāmata noderēs kādā Tev zināmā ģimenē, skolā vai bērnu centrā, droši padalies ar veikala adresi: esvaru.lv/veikals Spēkā ir arī īpašais piedāvājums:

Image title

Lai vairojas ticība saviem spēkiem un sirsnīgas sarunas, rudeni gaidot! Kopā mums viss izdosies!

Ar siltiem sveicieniem, Andra

TU VARI! jaunumi

Atjaunināts Augusts 30, 2021

Sveiciens TU VARI! ciltij!

Kā jums pagāja vasara? Mēs ar Anniju nopietni uzkarsējāmies ne tikai svelmīgajās dienās, bet arī cītīgi strādājot pie grāmatas maketa. Kā jau katrā lielā projektā, kurš mums abām top pirmo reizi, bija arī dažādas neparedzētas situācijas un var jau būt arī pa kādam sirmam matam.

Pirmie ieguldītāji drīzumā saņems arī īpašās TU VARI! uzlīmes, kurās attēloti dzīvespriecīgie un feini grāmatas tēli un zīmējumi. Ja arī Tev papildus grāmatai gribas šādu uzlīmju komplektu, raksti hello@esvaru.lv un saņem īpašo piedāvājumu.

Image title

Bet visiem tiem, kuri ar nepacietību gaida grāmatas iznākšanu, varu ziņot priecīgas vēstis! Tipogrāfija ziņo, ka grāmatas tuvākajās dienās būs gatavas un varam doties tām pakaļ. Tad nu mazliet pacietības gan mums, gan jums, līdz varēsim rokās turēt pavisam svaigus un vēl "no krāsns kūpošus" TU VARI! izdevumus. Gaidiet savās e-pasta kastītēs oficiālo info par piegādi un citām praktiskām lietām, un padodiet ziņu arī tālāk sev zināmiem bērnu vecākiem, vecvecākiem, tantēm un tēvočiem, skolotājiem un treneriem, kuriem arī varētu interesēt grāmatas iegāde! MIlzīgs paldies jau iepriekš!

Sveicu gandrīz pirmajā septembrī, Andra, TU VARI! autore

Loading
Andra Strautiņa

Par Andra Strautiņa

Līdzjūtības pret sevi un apzinātas līderības koučs, kurai patīk iedvesmot cilvēkus noticēt sev un sasniegt savus sapņus.

Uzdod jautājumu