Logo icon

TU VARI!

Kategorija Literatūra, apkaime: Liepāja, Latvia, autors: Andra Strautiņa


Grāmata mazajiem sapņotājiem, kas palīdzēs iepazīt sevi un savas superspējas, sapņot drosmīgus sapņus un mācīties tos īstenot.

3,025€  līdz šim no   3,000€
3,025€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,025€ (100%)

103 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūlijs 08, 2021
balsot75

Tu esi un Tu vari!

Reizi pa reizei šie vienkāršie, bet spēcīgie vārdi ir ļoti nepieciešams atgādinājums par to, cik lieliski un vērtīgi esam, neskatoties uz savām kļūdām, neveiksmēm vai blēņām. Cik gan vairāk tāds draudzīgs uzmundrinājums ir nepieciešams bērniem, kuri ik dienu mācās ko jaunu un – neizbēgami – sastrādā blēņas un pieļauj kļūdas.

TU VARI! ir veltījums mazajiem sapņotājiem, kuriem mēs, pieaugušie, reizēm neapdomīgi un reizēm neapzināti apgriežam spārnus. TU VARI! ir grāmata-plānotājs sākumskolas vecuma bērniem, kas palīdzēs soli pa solim iepazīt sevi un savas superspējas, sapņot drosmīgus sapņus un mācīties tos īstenot.

Image title

Grāmata ir sadalīta vairākās nodaļās, ar kuru palīdzību bērni dosies aptuveni trīs mēnešu ilgā ceļojumā, lai iepazītu sevi un savas superspējas, apzinātos savas emocijas un mācītos izpaust tās veselīgā veidā, sapņotu un uzstādītu mērķus, trenētos noticēt sev un uzdrošinātos mēģināt vēlreiz, ja pieļauta kāda kļūda. Mazo sapņotāju visas grāmatas lappusēs pavadīs grāmatas amizantās radības. TU VARI! ir īsta radošā smilškaste, kurā varēs gan rakstīt, gan zīmēt un līmēt, gan doties dabā, vingrot un dziedāt. Un visai iespējams, ka grāmatai atradīsies vēl kāds – pavisam radošs – pielietojums.

Image title

Katras nodaļas sākumā būs neliels ieskats tēmā un lielie uzdevumi, tam sekos 2 nedēļu ikdienas plānotāja lapas ar dažādiem mazajiem uzdevumiem – dienā paveikto darbiņu saraksts, dienas emocijas novērtējums, dažādi izaicinājumi un radošas aktivitātes. Šo dienasgrāmatu bērns var izmantot kā savu slepeno domu slēptuvi vai pārrunāt kādu no ierakstiem ar saviem vecākiem vai labāko draugu.

Image title

Par grāmatas autorēm

TU VARI! saturu veido Andra Strautiņa, koučs un mentors, kas strādā ar biznesa ideju autoriem un apmāca arī topošos karjeras konsultantus, stāstot un rādot metodes, kā veicināt bērnu un jauniešu socializāciju. Grāmatas ideju iedvesmojusi kāda desmit gadus sena pieredze, strādājot bērnu krīzes centrā. Tomēr tā reizē ir arī veltījums pašai sev – Andrai ļoti būtu gribējies, lai arī viņas bērnībā būtu bijis vairāk draudzīga uzmundrinājuma un atbalsta viņas sapņiem. Un tāpēc top grāmata, lai atbalstītu daudzus citus mazos sapņotājus!

Grāmatas lappuses nav iedomājamas bez draudzīgiem tēliem, kas tās lasītāju izvedīs cauri kopīgam piedzīvojumam, uzskata Annija Dzerkale, topošās grāmatas ilustrāciju un noformējuma autore. Annija ir grafiskā dizainere, kura ikdienas darbā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem. Sevišķi patīk veidot vizuālos materiālus jaunākai paaudzei, jo bērnu skatījumam uz pasauli nav robežu, kas ļauj veidot iztēli rosinošus darbus.

TU VARI! ir Andras un Annijas pirmā grāmata, tāpēc tās tapšanā viņas priecāsies par Tavu atbalstu abu sapnim, lai grāmatu izdotu jau šī gada septembrī! Vai palīdzēsi? Pretī dosim lielu paldies un dažādus labumus, kurus kopā varēs izmantot visa ģimene!

Tiekamies grāmatas lappusēs jau rudenī!

Andra Strautiņa

Par Andra Strautiņa

Līdzjūtības pret sevi un apzinātas līderības koučs, kurai patīk iedvesmot cilvēkus noticēt sev un sasniegt savus sapņus.

Uzdod jautājumu