Logo icon

Trīs bantes

Kategorija Dizains, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: Trīs bantes


Vēlamies uzsākt aktīvi ražot matu bantes meitenēm un tauriņus puišiem trīs dažādās krāsās ar latvju rakstu lentu pa vidu.

57€  līdz šim no   130€
57€  /   130€
0 Sekundes atlikušas

57€ (43%)

4 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 130€ līdz Marts 12, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Image title

PAR PRODUKTU

Liela daļa noteikti ir dzirdējuši par Latvijā ražotiem tauriņiem ar rakstu lentām, taču, kāpēc meitenēm nav matu aksesuāri saskaņotā stilā? Tā mēs nonācām pie secinājuma, ka arī sievietēm vajag kaut ko līdzīgu un radījām matu aksesuārus jeb bantes ar latviešu rakstu lentu, kuras var matos ielikt ar gumiju vai ar matu sprādzi. Lai meitene varētu saskaņot savu izskatu ar savu puisi, mēs ražojam arī tauriņus tieši tādā pašā stilā. Visi produkti ir roku darbs un no dabīgiem audumiem.

KAS MĒS ESAM?

Esam, kā jau nosaukumā minēts, trīs bantes jeb Linda, Loreta un Karlīne, kuras vada skolēnu mācību uzņēmumu. Dizainējam, šujam un darinām matu bantes un tauriņus pašas. Šobrīd par mūsu produktu zina draugi un radi, kā arī daži cilvēki no sociālajiem tīkliem, taču mēs vēlamies doties vēl tālāk un neapstāties pie esošā. Gribam iepazīstināt ar mūsu produktu sabiedrību un paplašināt pircēju loku, kā arī uzzināt jūsu viedokli.

KO MĒS VĒLAMIES SASNIEGT?

Vēlamies uzsākt aktīvi ražot matu bantes meitenēm un tauriņus puišiem trīs dažādās krāsās ar latvju rakstu lentu pa vidu. Plānots izgatavot šos aksesuārus, lai piedalītos gadatirgos, kā arī piedāvātu tos dažādiem Latvijā esošiem suvenīru veikaliņiem. Nākotnē plānots radīt arī papildus aksesuārus.

KĀDĒĻ TIEŠI MĒS?

Šis ir mūsu pirmais projekts, tādēļ mēs ļoti cenšamies, lai viss būtu ideāli. Mūsu aksesuāri ir darināti ar rokām un pilnīgi visiem darinājumiem tiek pievērsta ļoti liela uzmanība, kā arī mēs cenšamies pēc iespējas vairāk uzklausīt mūsu pircēju vēlmes un, pēc iespējams, tās pat piepildīt. Uzņēmumā mēs ļoti domājam par produkta vizuālo izskatu, tas nozīmē, ka katra bantes vai katrs tauriņš tiek iesaiņots skaistā kastītē ar lentīti bez papildus samaksas.

Image title

Trīs bantes

Par Trīs bantes

Esam, kā jau nosaukumā minēts, trīs bantes jeb Linda, Loreta un Karlīne.

Uzdod jautājumu