Logo icon

Titanium Nails

Kategorija Cits, apkaime: Kaunata, Kaunata Parish, autors: Titanium Nails


Dabīga nagu eļļa, tā padara nagus spēcīgus un izturīgus, samazina nagu lūšanas risku un aizsargā no UV starojuma.

380€  līdz šim no   283€
380€  /   283€
0 Sekundes atlikušas

380€ (134%)

25 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Decembris 04, 2019
balsot0

Kas mēs esam?

Image title

Mēs esam skolēnu mācību uzņēmums ''Titanium Nails'' no Rēzeknes novada! Esam Kaunatas vidusskolas 12. klases skolnieces - Ilze un Līna. Mēs vēlamies palīdzēt īstenot Jūsu sapni par skaistiem nadziņiem!

Instagram Facebook

Produkta apraksts

Image title

Mēs piedāvājam nagu eļļu. Tā ir izgatavota uz žožobas eļļas bāzes. Šī eļļa padara nagus spēcīgus un izturīgus, kā arī nodrošina to elastību, kas samazina nagu lūšanas risku. Āda ap nagu tiek mitrināta un barota. Īpaša ir žožobas eļļas augstā uzsūkšanās spēja, kas nodrošina aizsargslāni, nepadarot ādu taukainu. Unikālā formula ne tikai stiprina un mitrina nagus, bet arī aizsargā no UV starojuma, piešķir tiem elastību. ''Titanium Nails" eļļa ir izgatavota no dabīgām sastāvdaļām. Mūsu produkts izceļas arī ar ērto un praktisko aplikatoru, to var lietot jebkur - ceļā, stāvot rindā, pusdienu pārtraukumā - jebkur!

Image title

  • Par bāzi tika izvēlēta žožobas eļļa tās molekulas struktūras dēļ. Tā kā āda ražo gandrīz identisku eļļu, žožobas eļļa ādā iesūcas efektīvāk un ātrāk salīdzinājumā ar olīveļļu, rīciņeļļu u.c. Kā arī tā piešķir nagiem elastību, kas samazina nagu lūšanas risku.
  • No visām tirgū pieejamajām eļļām žožobas eļļa visefektīvāk baro un mitrina ādu ap nagiem. Sastāvā esošais E vitamīns arī piedalās ādas mitrināšanā, aizsargā no UV starojuma. Vīnogu kauliņu eļļa dziedē sasprēgājušo, ieplaisājušo ādu.
  • Mūsu produkts ir iepakots aplikātorā, kuru nevajag atvērt kā parasto nagu lakas konteineru, atšķirībā no citām nagu eļļām. Lai iegūtu produktu, ir jāpagriež uzgalis apļveida kustībā (šāds aplikatora tips tiek izmantosts lūpu spīdumiem, konsīleriem). Tādējādi nav riska nejauši apgāzt un izliet produktu.

Image title

Produkta daudzums: 3ml

Izmēri: 125x12mm

Produkta nepieciešamība tirgū

  • Unikāla formula, kā arī žožobas eļļa netiek plaši izmantota nagu eļļu izgatavošanā.
  • Atšķirīgs aplikators (produkta konteiners).
  • ''Titanium Nails" eļļa ir izgatavota no dabiskām sastāvdaļām, citi ražotāji nagu eļļas izgatavo no ķīmiskām izejvielām.
  • Šāds produkts ir nepieciešams tiem, kuri pakļauj savus nagus pastāvīgiem ārējās vides faktoriem, kā sadzīves ķīmijai, darbam ar rokām, ilgstoši darbojoties ar ūdeni. Tas ir paredzēts cilvēkiem ar trausliem nagiem, un sausu sasprēgājušu ādu ap nagiem. Arī tie, kuri ikdienā kopj un rūpējas par nagiem, būs ieinteresēti.

No iedvesmas līdz mērķim

Es jau vairākus gadus aizraujos ar nagu māksliniecisko manikīru (nail art). Lai varētu ietilpināt detalizētāku darbu, ir jābūt lielākam naga laukumam, respektīvi, nagam jābūt garākam. Tā paralēli izglītojoties "nagu mākslā", sāku interesēties par to kopšanu. Mani šajās jomās iedvesmoja kanādiešu jūtubere Kristīne Rotenberga. No viņas ieteikumiem radās pirmās pašas samiksētās nagu eļļas personīgai lietošanai. Laika gaitā izstrādāju dažādas jaunas variācijas. Šīs paštaisītās eļļas lietoju jau 3 gadus, un šajā periodā mani nagi ir bijuši gari, veselīgi un izturīgi. Klasesbiedri un paziņas interesējās kā spēju izaudzēt tik garus nagus, tamdēļ iedvesmojos izveidot komandu un radīt savu produktu - nagu eļļu!

-Komandas dalībniece Ilze-

Kāpēc mūs atbalstīt?

Mūsu komandai ''Titanium Nails" ir nepieciešams Projektu bankas atbalsts, lai varētu iegādāties izejvielas, materiālus, darbarīkus un marketinga elementus, un spētu uzsākt ražošanu. Piedāvājot šo produktu, palīdzēt cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar vājiem, sausiem nagiem un lūšanas problēmu.

+Noderīgi padomi nagu kopšanā

Image title

Mūsu logo ir attēloti 3 punkti, katram no tiem atbilsts galvenās vadlīnijas, lai nagi būtu izturīgi un nelūstu.

- Katru dienu nagi ir jāmitrina (eļļas)

- Vienmēr jābūt aizsargslānim-nagu lakai

- Jaizvairās no nagu lietošanas, lai kaut ko atvērtu, uzspiestu u.c. Nagi nav darbarīks!

*Youtube video saite:

Titanium Nails

Par Titanium Nails

Esam SMU ''Titanium Nails'' komanda! Mēs vēlamies palīdzēt īstenot Jūsu sapni par skaistiem nadziņiem!

Uzdod jautājumu