Logo icon

Sveču mežs 2015

Kategorija Pasākumi, apkaime: Mazsalaca, Mazsalaca Municipality, autors: Zane Rašmane


26.decembrī Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā, iemirdzēsies tūkstošiem svecīšu, aicinot Tevi un Tavus mīļos būt kopā Sveču mežā.

1,275€  līdz šim no   755€
1,275€  /   755€
0 Sekundes atlikušas

1,275€ (168%)

220 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Decembris 21, 2015
balsot0

Image title

26.decembrī, Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā iemirdzēsies tūkstošiem svecīšu, aicinot Tevi un Tavus mīļos izbaudīt otros Ziemassvētkus noskaņu un izklaides pasākumā "Sveču mežs 2015." Lai mums šogad izdotos Skaņākalna dabas parku izgaismot divtik spoži, kā pagājušā gadā, aicinām Tevi kļūt par šī pasākuma atbalstītāju. Tas ļautu mums iegādāties divreiz vairāk sveču, bet Tu, kopā ar ieejas aproci, saņemsi sveci un varēsi piedalīties sveču mandalu veidošanā parka teritorijā!

Image title

Mani vecāki dzīvo burvīgā Igaunijas pierobežas pilsētiņā Mazsalacā. Nezinu vai Tev ir sanācis tur būt, bet šī pilsēta ir viens no Latvijas dārgumiem – tajā, bez Salacas, atrodas arī burvīgs dabas parks ar Skaņākalna klinti un pati pilsēta, īpaši ziemā, atgādina mazu rūķu ciematiņu, kur smaržo dūmojošās krāsnis, bet cilvēki, kā skudras, ātri pārvietojas no punkta A uz punktu B. Aktīvajā tūrisma sezonā pilsētas ciemiņi, protams, brauc un bauda šo mazpilsētas idilli, bet kopumā man bija radies iespaids, ka vietējie iedzīvotāji ir aizmirsuši par to bagātību, kas viņiem ir apkārt. Kopš dzīvoju un strādāju Rīgā daudz par to esmu domājusi, bet pagājušā gada vasarā man radās ideja, kā es varētu iedvesmot vietējos cilvēkus, radot viņiem kaut ko skaistu. Rezultātā tapa Sveču mežs – pasākums ģimenēm ar bērniem.

2014.gadā pasākums notika tajā pašā datumā, kad tas plānots šogad - 26.decembrī (otrajos Ziemassvētkos) un Skaņākalna dabas parkā tika aizdegtas vairāk nekā 2000 sveces, uzstājās Liepājas zvanu koris, veidojot atbalsis pret Skaņākalna klinti, bija dažādas radošās aktivitātes bērniem. Pasākums izdevās lieliski! Nekad nebiju sastapusi vienuviet tik daudz pozitīvi noskaņotus cilvēkus. Priecīgus svētkus viens otram vēlēja gan radinieki, gan kaimiņi, gan pilnīgi svešinieki! Vietējie vēl ilgi dzīvoja uz šī pacēluma viļņa. Un ne jau mēs, tie, kas rada iespēju ieraudzīt brīnumu, to radījām. Mūsu lielākie brīnumi visu laiku ir starp mums!

Burvīgo atmiņu iedvesmota, šogad vēlos ko līdzīgu atkārtot. Esmu piesaistījusi dažādus uzņēmumus, kas neatteica palīdzību graudā dažādām izklaides aktivitātēm, bet, lai Skaņākalna dabas parks šogad mirdzētu divtik spoži, mums nepieciešams vēl tik maz - pašas sveces! Kļūsti par šī pasākuma atbalstītāju un baudi burvīgo svētku noskaņu Sveču mežā!

Zane Rašmane

Par Zane Rašmane

Esmu pārliecināta, ka Latvijas iedzīvotājos jāmodina apziņa, ka viņu patiesās vērtības ir viņi paši un viņu talanti.

Uzdod jautājumu