Logo icon

PII Koka Poga projekta uzsākšna

Kategorija Cits, apkaime: Ķekava, Ķekavas novads, autors: Santa Majore


Lai varētu uzsākt projekta realizēšanu nepieciešams atspēriens :)

15€  līdz šim no   6,000€
15€  /   6,000€
0 Sekundes atlikušas

15€ (0%)

1 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 6,000€ līdz Jūnijs 05, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

SIA Koka Poga jau trīs gadus strādā kā Attīstības centrs bērniem Poga nodrošinot bērnu uzraudzības pakalpojuma sniegšanu. Trīs gadu laikā esam uz lielo bērnu dārzu palaiduši divdesmit bērnus, un ar desmit bērniem pašlaik kopā darbojamies.

Šo gadu laikā mēs esam sapratuši, ka mūsu telpas ir palikušas par šauru un trūkst iespēja iziet savā personīgajā laukumiņā. Kā arī katru gadu palaist bērnus arī ir žēl. Mēs gribam kļūt par Izglītības iestādi, lai spētu no pašas pirmās dienas līdz pat skolas uzsākšanai izzināt kopā pasauli cik vien tas ir mūsu spēkos.

Tāpēc mēs gribam izveidot Ķekavā pirmo alternatīvo bērnudārzu, kurš strādā pēc Montessori metodikas. Šajā bērnudārzā bērniem ir iespējams veidot īpaši pielāgotu vidi, kurā ir dažādi mācību materiāli dažādiem bērnu vecumiem, kā arī vairāk pedagoģiskā personāla ikdienas darbos.

Ar šīs vides palīdzību mēs varam palīdzēt atklāt bērnos viņu iekšējos talantus un spējas jau agrīni. Pēc šiem atklājumiem mēs varam pielāgot mācību tempu bērnam, veidojot šo procesu harmoniskāku un priekpilnu. Mūsu galvenais mērķis ir iemācīt bērniem mācīties ar prieku.

Lai to varētu realizēt, ir nepieciešams ieguldījums, lai varētu uzsākt tālāka projekta attīstīšanu un naudas piesaisti ēkas būvniecībai. Projekta pirmajā posmā vēlamies izveidot bērnudārzu, kurš spēj uzņemt 28 bērnus.

Image title

Santa Majore

Par Santa Majore

Oriģinālu ideju iedvesmota un mīlu dažādus rokdarbus.

Uzdod jautājumu