Logo icon

Mākslas terapija Baltkrievijai

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Mea Via Foundation


Notikumi Baltkrievijā ir radījuši apstākļus, kad vairāki desmiti baltkrievu ir bijuši spiesti pārcelties uz Latviju.

80€  līdz šim no   4,750€
80€  /   4,750€
0 Sekundes atlikušas

80€ (1%)

3 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 4,750€ līdz Novembris 15, 2020 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Mea Via Foundation sadarbībā (Fonds) ar Latvijas Mākslas terapijas asociāciju nodrošinās mākslas terapijas sesijas Baltkrievijas iedzīvotājiem, kuri neseno notikumu dēļ bijuši spiesti pārcelties uz dzīvi Latvijā. Mākslas terapijas mērķis ir sniegt psihosociālu rehabilitāciju cilvēkiem, kuri piedzīvojuši traumatisku pieredzi.

Projekta laikā 2 grupas, kurās katrā būs iespēja piedalīties 5 cilvēkiem, tajā skaitā atsevišķā grupā bērniem, saņems iespēju piedalīties 10 mākslas terapijas sesijās, kur katras sesijas garums ir 90 minūtes.

5 cilvēkiem katram tiks nodrošinātas 10 individuālas sesijas, katra 60 minūšu garumā.

Viena seansa izmaksas vienam cilvēkam ir 25-45 EUR, attiecīgi 10 seansu cikls 250-450 EUR.

Mākslas terapija notiek drošā un atbalstošā vidē profesionāla sertificēta mākslas terapeita klātbūtnē, kurš palīdz mērķtiecīgi organizēt un vadīt mākslas terapijas procesu atbilstoši katra vajadzībām, vēlmēm un iespējām. Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Mākslas terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu valoda - māksla.

Fonds visus šājā platformā saņemtos ieguldījumus novirzīs projekta īstenošanai. Šī projekta administratīvās izmaksas sedz Fonds.

Mea Via Foundation

Par Mea Via Foundation

Labdarības fonds, kas izveidots, lai veicinātu izpratni par filantropiju un sniegtu atbalstu aktuālu problēmu risināšanai.

Uzdod jautājumu