Logo icon

Liepājas spoku stāsti

Kategorija Literatūra, apkaime: Liepāja, Latvija, autors: Inese Ķestere


Reālu cilvēku piedzīvotas sastapšanās ar spokiem dažādās Liepājas ēkās un sabiedriskās vietās.

280€  līdz šim no   1,000€
280€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

280€ (28%)

12 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Decembris 18, 2020 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Vēlos izdot grāmatu "Liepājas spoku stāsti", kurā apkopoti no dažādu paaudžu cilvēkiem dzirdēti stāsti par Liepājā sastaptiem rēgiem un neizskaidrojamām parādībām.

Noteikti daudzi no jums dzirdējuši par Karostas cietuma spoku vai Liepājas teātra Balto dāmu, bet, kā izrādās, rēgi redzēti arī Liepājas muzejā, bibliotēkā, fortos, slimnīcā, kādā viesnīcā un vēl vairākās citās vietās. Mieru neradušas kalpones rēgs, caurspīdīgs puisēns, biedējoši vaidi, kustīgas ēnas, priekšmetu pārvietošana - cilvēki Liepājā manījuši ne to vien! Ticēt vai neticēt šiem stāstiem - tas jau katra paša ziņā.

Laika gaitā uzklausītās liecības esmu pierakstījusi literāru stāstu veidā, un izdevniecības "Zvaigzne ABC" redaktore Bārbala Simsone pēc manusripta izlasīšanas vēstulē man atrakstīja; "Stāsti patiešām spocīgi un aizraujoši. Uzreiz gribas vēlreiz izstaigāt aprakstītās Liepājas vietas." Image title

Katru stāstu papildinās manas melnbaltās fotogrāfijas, attēlojot konkrēto spokošanās vietu. Ļoti ceru uz atbalstu, lai grāmata, kas varētu interesēt gan spoku stāstu cienītājus, gan cilvēkus, kurus saista Liepāja un tās vēsture, varētu ieraudzīt dienasgaismu. Image title

Image title

Image title

Inese Ķestere

Par Inese Ķestere

TV žurnāliste, grāmatas "Skolas spoks", vairāku laikrakstos publicētu stāstu autore, seriālu "UgunsGrēks" un "Svešā seja" dialogu autore.

Uzdod jautājumu