Logo icon

La Lumi

Kategorija Dizains, apkaime: Riga, Latvia, autors: La Lumi


Gaismas avots, kura izstrādē izmantotas lietotas trīs litru burkas. Katra lampa ir unikāla, un rada neparastu gaismas efektu.

1,400€  līdz šim no   1,200€
1,400€  /   1,200€
0 Sekundes atlikušas

1,400€ (116%)

34 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 04, 2021
balsot447

Kas ir “La Lumi”?

Mēs - Anete, Elizabete, Keita un Patrīcija - esam draudzenes, klasesbiedrenes un šī projekta autores. Kopā savienojot mūsu daudzpusīgās intereses un idejas, mums ir izdevies dot kādam priekšmetam - burkai - otro elpu.

Kā radās mūsu ideja?

Mūsu komanda vēlējās radīt kādu priekšmetu, kura izstrādes laikā mēs izmantotu jau mums esošos resursus, kas dotu iespēju pircējiem aizdomāties par mums pieejamo materiālu vairākkārtēju lietošanu un vides aizsardzību. Idejas rašanās procesā mēs nonācām pie kāda katrai ģimenei pazīstama virtuves priekšmeta - burkas, kas dabā nesadalās, bet ko var pārkausēt neierobežoti daudz reižu, un sākām domāt par kādu citu "dzīves vietu" piešķiršanu burkām mūsu mājokļos. Daloties ar idejām mūsu starpā, mēs nonācām pie kopīga lēmuma - darināsim lampas.

Image title

Image title

Kā tiek ražotas mūsu lampas?

Izmantojot jau lietotas mūsu vecāku un vecvecāku burkas, kausējot tās, konsultējoties ar dažādu jomu speciālistiem, pārvarot dažādus izaicinājumus ražošanas procesā un pēc kausēšanas katru lampu apstrādājot individuāli - izvēloties attiecīgā izmēra koka pamatni un koku.

Image title

Kāpēc mums ir nepieciešams Jūsu atbalsts?

SMU "La Lumi" gaismas avotu ražošana un attīstīšana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kuram ir nepieciešams noteikts finansējums. Jūsu atbalsts ļautu paātrināt ražošanas procesu un mūsu uzņēmuma attīstību. Vienlaikus tā būtu iespēja piesaistīt jaunus pircējus, kuriem mēs varētu vēstīt par dabas saudzēšanu, rosinot aizdomāties, ka ikviens var dot “otro elpu” ne tikai burkām, kuras veido mūsu lampas, bet arī citiem viņu mājokļos esošiem priekšmetiem.

Image title

Par lampu iegādi

Ja rodas interese par lampu iegādi vai arī ir kādi jautājumi, sazinieties ar "La Lumi" komandu Facebook - https://www.facebook.com/LaLumi.smu/; Instagram - https://www.instagram.com/lalumi.smu/ vai e-pastā - lalumi.smu@gmail.com.