Logo icon

Kriminālās ekselences fonds

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Kriminālās Ekselences Fonds


Kļūsti par topošās pilnmetrāžas filmas "Kriminālās ekselences fonds" līdzdalībnieku, atbalstītāju un daļu no komandas jau tagad!

10,494€  līdz šim no   10,000€
10,494€  /   10,000€
0 Sekundes atlikušas

10,494€ (104%)

239 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 22, 2015
balsot0

Priecīgus un Laimīgu!

Atjaunināts Decembris 16, 2015

Dārgie draugi!

Šajā pirmssvētku laikā filmas uzņemšanas komanda steidz apdarīt vēl pēdējos darbus šogad, rūpīgi saplānot nākamo mēnešu filmēšanas grafiku (uff, ies karsti!), kā arī, protams, gatavojam dāvanas - gan Ziemassvētku priekus tuviniekiem (tas sekundāri), gan arī solītos T-kreklus un citus labumus Jums (tas primāri)!

Tādēļ, bez satraukuma, viss notiek un pavisam drīz sazināsimies ar katru no jums, lai precizētu dizainus, izmērus un vienotos par piegādes veidu, un visus karstākos 2016. gada pasākumus (vai, kā variants - kartupeļu talku, bet par to gan mums nestāstiet) varēsiet apmeklēt ģērbušies oficiālos un ekskluzīvos filmas kreklos - kā jau "Kriminālās ekselences fonda" biedriem pienākas!

Čiņ-čiņ un Priekā!

Image title

IR UZVARA!!! Un vēl šādi-tādi patīkami jaunumi...

Atjaunināts Novembris 18, 2015

Dārgie draugi!

Mums ir patiesi neizsakāms prieks paziņot, ka visa nepieciešamā projekta summa IR VEIKSMĪGI SAVĀKTA, un tas ir noticis tieši pateicoties JUMS! Lai skan zvani, pūš taures un skrien avīžzēni, jo esat kļuvuši par DAĻU NO VĒSTURES - šī ir visu laiku veiksmīgākā ProjektuBanka.lv kolektīvā ieguldījuma kampaņa ar daudz un dažādiem rekordiem, kā arī (šo vēl pārbaudam) veiksmīgākā lokālā kino ieguldījuma kampaņa un veiksmīgākā lokālā kolektīvā ieguldījuma kampaņa vispār!

Bet par to gan kādu citu reizi, šoreiz - par patīkamo! Par godu tam, ka ir savākta visa nepieciešamā summa, vēl līdz pat 22. novembra (svētdiena) 23:59 ļausim visiem tiem, kuri kādu iemeslu dēļ nepaspēja, nevarēja vai vienkārši šaubījās, pieteikt sev vēlamo atlīdzību no tām, kuras atlikušas! Un, kā ķirsis uz tortes - visiem, kuri pieteiks T-kreklu un augstāk, dāvināsim biļeti uz pirmizrādi (arī tiem, kuri jau pieteicās - respektīvi, tagad jums ir arī biļete bonusā)! Vai nav lieliski?

Droši ieziņojiet šo visiem saviem draugiem, jo pēc 22. novembra gan viss :) Nākamās nedēļas laikā arī apkopojums un pārējais, un tad jau ziņosim arī par labumu piegādes laikiem!

Image title

ATLIKUŠI PĒDĒJIE METRI!

Atjaunināts Novembris 16, 2015

Dārgie draugi!

Jūsu atbalsts un entuziasms ir patiesi iedvesmojošs - pēdējie metri (jau 97% savākti) un būsim sasnieguši mūsu kopējo mērķi!

Kā pateicību par atbalstu mūsu kampaņai gribam dāvāt jums mūsu svaigāko "aizkulišu" (behind-the-scenes) video par to, kā tad tā filma top! Daudzi noteikti kadros ieraudzīs paši sevi - paldies jums un paldies visiem, kas jūt līdzi, atbalsta un piedalās:

KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS: Filma top! (video)

Taču viss vēl turpinās, atlicis pavisam-pavisam maz - tādēļ visi kopā uztaisam pēdējo LIKE, SHARE un faktiskā atbalsta triecienbliezienu pilnmetrāžas filmas "Kriminālās ekselences fonds" kampaņai!

Image title

Loading
Kriminālās Ekselences Fonds

Par Kriminālās Ekselences Fonds

"Kriminālās ekslences fonds" ir pilnmentrāžas kriminālkomēdija par 2 draugiem, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni.

Uzdod jautājumu