Logo icon

Kriminālās ekselences fonds

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Kriminālās Ekselences Fonds


Kļūsti par topošās pilnmetrāžas filmas "Kriminālās ekselences fonds" līdzdalībnieku, atbalstītāju un daļu no komandas jau tagad!

10,494€  līdz šim no   10,000€
10,494€  /   10,000€
0 Sekundes atlikušas

10,494€ (104%)

239 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 22, 2015
balsot0

Visu atbalstītāju nauda aizies filmai uz pavisam konkrētām lietām, kas padarīs filmu labāku un jums visiem interesantāku.

  • Vislielākā summa aizies gaismošanai, filmēšanai iekštelpās, tam mēs plānojam iztērēt 7000 eur. Šajā summā iekļausies daždažādas lampas, ģeneratori, stieņi un statīvi, ierīces filmēšanai, kā arī algas pašiem gaismotājiem.
  • 2000 euro mēs plānojam izlietot kaskadieru trikiem, attiecīgi kaskadieru honorāriem un dažādiem palīglīdzekļiem triku veikšanai.
  • Atlikušos 1000 eur mēs izmantosim grimmam, tai skaitā grimma asinīm, brūcēm, mākslīgajām ūsām un citām tāda veida lietām, bez kuras filmai nu nekādi neiztikt.

No savāktās naudas summas, protams, tiks apmaksāti arī visi banku komisiju izdevumi un nodokļi, kas nozīmē, ka no tevis atbalstītās naudas mums neliela daļa aizies gar degunu.

Kriminālās Ekselences Fonds

Par Kriminālās Ekselences Fonds

"Kriminālās ekslences fonds" ir pilnmentrāžas kriminālkomēdija par 2 draugiem, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni.

Uzdod jautājumu