Logo icon

Kāpšanas sienas uzlabojumi - MoonBoard

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Virsotnes Kāpšanas zāle


Lai attīstītu un pilnveidotu treniņa procesu, ir nepieciešams kāpsanas zāles uzlabojumi. Papildus siena kāpējiem - MoonBoard.

1,050€  līdz šim no   4,200€
1,050€  /   4,200€
0 Sekundes atlikušas

1,050€ (25%)

15 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 4,200€ līdz Jūnijs 25, 2020 un tādēļ netika finansēts
balsot1

Kas ir kāpšanas sports - Boulderings

Boulderings ir klinšu kāpšanas veids, kur kāpšana notiek bez virvēm un drošību nodrošina matrači. Iekštelpu boulderinga sienas augstums vidēji ir 4 metri. Dabā uz īstām klintīm šis augstums ir no 4 līdz 6 metriem. Lai varētu kāpt boulderinga maršrutus nav nepieciešama iepriekšēja pieredze kā arī dārgs inventārs, pietiek ar klinšu kurpju pāri un magnēzija maisiņu. Boulderinga kāpšanas mērķis ir veikt dažādu sarežģītību īsus maršrutus. Lai veiktu maršrutus ir jāveic dažādas kustības, kur jāizmanto līdzsvars, kāpšanas tehnika, spēks un prāts. Kāpšanas augstums boulderinga maršrutus ir pietiekami augsts, bet ne tik, lai tas būtu biedējošs. Atšķirībā no klinšu kāpšanas, kur nepieciešamas virves, boulderingā kritiena gadījumā apakšā ir matrači, tādēļ kāpšanas procesā var vairāk koncentrēties uz pašu kāpšanu nevis uz inventāra pareizu pielietojumu. Kāpjot esi tikai Tu un siena, un uz zemes draugi, kas uzmundrina un iedrošina. Boulderings ir ļoti labs fiziskais treniņš, kur tiek nodarbināti visi ķermeņa muskuļi, kas ir liels pluss, jo tas tiek darīt aizraujošā veidā, salīdzinot ar citiem ķermeņa muskuļu treniņa veidiem. Kāpšanas process ir tik interesants, ka nepamanīsi cik lielu fizisko treniņu esi veicis līdz brīdim, kad pamodīsies nākošajā dienā gultā. Ja ir interese kā izmainās ķermenis kāpjot regulāri, var apskatīties bildes ar slaveniem kāpējiem un redzēsiet, ka tas ir patiešām iespaidīgi.

Kas mēs esam?

Mēs esam kāpšanas zāle Virsotne, lielākā un modernākā Boulderinga kāpšanas zāle Latvijā, pie mums mēs organizējam dažādus braucienus uz klintīm, bērnu un jauniešu nodarbības un pieaugušo treniņus ar treneri. Lai attīstītos un pilnveidotu šo sporta veidu, mums ir nepieciešams, kaut kas pavisam jauns un svaigs. Tad esam nolēmuši par jaunu ideju un iespējams kopējiem spēkiem, mēs to varam realizēt.

MOONBOARD arī pie mums! Jā tas ir pavisam iespējams, un Jums tas noteikti patiks! Bet, lai realizētu mūsu ieceri, mēs lūdzam palīdzību arī no Jums. Sakarā ar COVID19, valdība mūs ir slēgusi gandrīz uz diviem mēnešiem un liegusi iespēju materiāli realizēt MOONBOARD sienas uzstādīšanu. Šobrīd mēs visi trenējamies mājās, lasām grāmatas par kāpšanu un attīstāmies kā nu kurš var. Kad vērsim durvis pēc karantīnas, vēlamies treniņu procesu padarīt vēl produktīvāku, tāpēc būsim sagatavojuši Jums jaunus boulderinga maršrutus un ceram uzstādīsim oriģinālo MOONBOARD.

Kas tas ir?

Tā ir siena 25 vai 40 grādu leņķī, kur ir ļoti daudz un dažādas aizķeres. Aizķeru formas un izkārtojums uz sienas ir vienāds visā pasaulē. Bet viss interesantākais ir MOON aplikācija, kur no visas pasaules kāpēji domā Boulderinga maršrutus ar dažādām grūtībām. Izmantojot aplikāciju, savā telefonā izvēlies savu maršrutu un uz sienas tā izgaismosies ar LED gaismas palīdzību, kuras ir uzstādītas uz sienas. Turklāt vari izdomāt arī savu maršrutu, lai cilvēki, piemēram, Japānā varētu to apskatīt un pamēģināt. Tas noteikti attīstīs ne tikai kāpēju spēku, bet arī pilnveidos kāpšanas kustības un domāšanu. Image title

Image title

Lai realizētu šo projektu, mums ir nepieciešams atbalsts tieši no Jums šajā grūtajā laikā. Kopējās sienas izmaksas sastāda 4000 EUR, šo summu mēs ticam, ka kopējiem spēkiem varam savākt, lai jaunā sezona sāktos ar jauniem maršrutiem uz sienas un jaunā projekta realizēšanu mūsu kāpšanas zālē ‘’Virsotne’’.

Virsotnes Kāpšanas zāle

Par Virsotnes Kāpšanas zāle

Latvijā modernākā un lielākā Boulderinga kāpšanas zāle Latvijā. Lieliska vieta, kur atpūsties no ierastā dzīves ritma.

Uzdod jautājumu