Logo icon

Festivāls "VIDES DEJA 2015"

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Ropažu Novads, Ropaži, autors: Lilija Lipora


Nepieciešams atbalsts festivāla VIDES DEJA 2015 rīkošanai - performanču iestudēšanai - Ropažos, 3.-9.augustā.

572€  līdz šim no   500€
572€  /   500€
0 Sekundes atlikušas

572€ (114%)

43 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 21, 2015
balsot1

Izmanto labumu! Piesakies uz dejas meistarklasēm festivālā VIDES DEJA

Atjaunināts Jūlijs 14, 2015

Sveiki! Mums ir gatava festivāla programma! ieskatieties mājaslapā www.videsdeja.lv

Izmantojiet ieguldītāja izvēlēto labumu - dalību meistarklasēs!

Nodarbību/meistarklašu grafiks ir apskatāms šeit: http://www.videsdeja.lv/meistarklases/

Gaidu jūsu pieteikumus uz epastu: lilijalipora@inbox.lv

Lai jauka vasara!

Lilija Lipora

Paldies visiem ieguldītājiem!

Atjaunināts Maijs 27, 2015

KO NEVAR VIENS, TO VAR VAIRĀKI!

Mums kopīgi ir izdevies sasniegt pirmo rezultātu - savākt nepieciešamo finansējumu vienas vides dejas performances izveidei. Paldies visiem! Šis sasniegums man dod pārliecību un prieku, ka ideja ir vērtīga un ka tā ir aktuāla ne tikai man, bet arī citiem. Ar prieku paziņoju, ka daži no Jums jau var saņemt vienu no izvēlētajiem labumiem - laikmetīgās dejas tehnikas nodarbību Idejas māja, Lāčplēša ielā 60 ( 2.st.), Rīgā. Kas ir jādara? Jums ir jāizvēlas piemērotākā nodarbības diena - Ceturtdiena plkst.18:20 - 19:50 vai Svētdiena plkst.11:00 - 12:30 un jāpiesakās uz epastu lilija@starswell.lv vai zvanot pa tālruni 29472733.

Otrajam labumam interesentus aicināšu pieteikties jūlijā, kad varēšu jums piedāvāt festivāla nodarbību/meistarklašu grafiku.

Un visus ieguldītājus, protams, aicinu apmeklēt festivāla notikumus no 3.-9.augustam! Informācija par festivālu vēl sekos! No ārzemju viesu plānotājām izrādēm noteiki skatītāju uzmanība piedāvāsim izcilu slovāku dejas izrādi BAKKHEIA, horeogrāfs Peteris Šavels. Briseles prestižās laikmetīgās dejas skolas P.A.R.T.S absolvents, kas strādā gan Slovākijas, gan Čehijas dejas kompānijās.

PĒDĒJIE METRI

Atjaunināts Maijs 17, 2015

Sveiki! Liels paldies visiem, kuri ir sadzirdējuši, sajutuši, izteikuši vēlmi piedalīties, un atbalstījuši vienu no netveramākajām idejām - VIDES DEJU - radošu pasākumu, kas atstāj nedzēšamas emocijas un pieredzi, kā arī iedvesmo uz jauniem mākslas darbiem. Paldies visiem, kuri sapratuši VIDES DEJAS vērtību un vienreizīgumu, kas nepaliek gatavas gleznas, izdotas grāmatas vai ierakstīta diska formātā, jo VIDES DEJA ir mirkļa mākslas darbs.

Dalība projektu bankā ir mana, un droši vien arī Jūsu pirmā pieredz piedalīties kolektīvā ieguldījuma platformā/ idejā. Vides Dejas ideja būs pirmā, kas realizēsies - noslēgsies šajā mēnesī. Mēneša laikā mēs esam savākuši 314 EUR. Ieguldījuši 25 cilvēki. Dalījāmies ar informāciju sociālajos tīklos, epastos un viesojāmies TV Chaula, stāstot par Projeketa banku un arī VIDES DEJAS ideju. Palikušas vēl 3 dienas, lai savāktu atlikušos 186 EUR Ļoti ceru un ticu, ka mums izdosies! Ja Tu zinu, kādu cilvēku, kuram šīs informācija būtu svarīga, padalies! KO NEVAR VIENS, TO VAR VAIRĀKI!

Loading