Logo icon

Dekoratīvā metālapstrāde

Kategorija Amatniecība, apkaime: Bauskas Novads, Īslīces pagasts ''Spradži'', autors: Austris Krūmiņš


Dzelzs nervi, pozitīvi lādēta dvēsele un nebijušas idejas, tāpēc metāls atdzīvojas manās rokās.

155€  līdz šim no   1,000€
155€  /   1,000€
0 Sekundes atlikušas

155€ (15%)

6 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,000€ līdz Maijs 03, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Ar kampaņas laikā piesaistītajiem līdzekļiem plānoju iegādāties jaunas paaudzes Tig metināšanas aparātu un izejmateriālus tālāko darbu izstrādei. Tig metināšanas aparāts izmaksās ir 800.00 eur. Metāla izejmateriāli: loksnes un profil dzelži 200.00 eur Metāl materiālus iegādājos vietējiem sadarbības partneriem, gan no kaimiņvalsts Lietuvas uzņēmumiem.

Ar firmu Baltexim sadarbojos pāris gadus iepērkot izejmateriālus metināšanai, saņemu konsultācijas, eletronokas servisa pakalpojumus. Tāpēc arī metināmo aparātu domāju iegādāties no šīs firmas.

Image title

Jasic TIG 200 impulsu analogais maiņstrāvas / līdzstrāvas metinātājs ir vienfāzes strāvas avots, kas aprīkots ar analogajiem vadības elementiem. Profesionālie rezultāti ir iespējami, metinot nerūsējošo tēraudu, leģēto tēraudu un oglekļa tēraudu, kā arī citus krāsainos metālus ar DC funkciju. AC ir iespējama alumīnija un alumīnija sakausējumu TIG metināšana. TIG 200 Pulse ietver inovatīvu un lietotājam draudzīgu vadības paneli, kas pilnībā kontrolē metināšanas parametrus. Ar šo metināšanas aparātu paveras pavisam jaunas iespējas maniem darbiem.

Image title

Image title

Austris Krūmiņš

Par Austris Krūmiņš

Metāls, tā ir mana stihija

Uzdod jautājumu