Logo icon

Café M - zero waste kafejnīca

Kategorija Cits, apkaime: Barona Iela 41/43 Riga, Latvia, autors: Café M


Café M būs pirmā Rīgā bezatkritumu kafejnīca, kuras mērķis ir apvienot sabiedrību, kā arī piedāvāt pašu grauzdētu specialitātes kafiju.

5,045€  līdz šim no   5,000€
5,045€  /   5,000€
0 Sekundes atlikušas

5,045€ (100%)

114 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Februāris 19, 2019
balsot0

Lai atvērtu kafejnīcu, ir nepieciešami aptuveni 63 000 EUR. Summas lielāko daļu sastāda kafijas grauzdētājs (26 650 EUR), kuru esam jau pasūtījuši un iemaksājuši 75 % no nepieciešamās summas. Kopumā projektā no savas puses oficiāli esam ieguldījuši jau gandrīz 46 000 EUR. Papildus 7000 EUR, kas tāmē neuzrādās un kas tika pamazām ieguldīti pirms mūsu atgriešanās Latvijā, esam iztērējuši kafijas kursos un SCAE sertifikātos, dažādās kafijas nodarbībās, cupping sesijās (gan tajās, ko apmeklējām Singapūrā, gan arī tajās, ko organizējām Latvijā), roku dizaina izstrādē un dažādos dizaina elementos, kas būs redzami kafejnīcā. Šī nauda ir gan mūsu pašu iekrājumi, gan arī aizdevumi no draugiem. Pēc iekārtu iepirkšanas ar pašreiz pāri palikušajiem līdzekļiem mums pietiek, lai atvērtu kafejnīcu (izveid# Your title here...otu leti un izkārtni, nopirktu pirmo kafijas maisu un dažas mēbeles). Taču telpu remontam (īpaši tualešu un pandusa izveidei) mums šobrīd līdzekļu nav. Šo summu mēs prasām no ALTUM kā sociālās uzņēmējdarbības grantu. Bet, tā kā granta izsniegšana nav garantēta, mums ir nepieciešami papildus līdzekļi, lai kafejnīca varētu uzsākt savu darbību un lai mēs spētu samaksāt gan par mums piegādāto ēdienu, pienu un kafiju, gan arī samaksāt mūsu darbiniekiem.

Image title

Mēs gribētu izteikt īpašu paldies uzņēmumam Hal Praxis, kas mums palīdzēja izstrādāt biznesa/finanšu plānu un sniedza finansiāla rakstura padomus. Paldies arī valodu skolai Baltic Media par Johanam dāvāto iespēju turpināt latviešu valodas nodarbības bez maksas.

Café M

Par Café M

Mēs esam franču- latviešu pāris, kas pēc daudzu gadu dzīvošanas ārzemēs ir atgriezies mājās, lai atvērtu Rīgā pirmo bezatkritumu kafejnīcu.

Uzdod jautājumu