Logo icon

Albums "Willful Blindness"

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Riga, Latvia, autors: Rihards Efeja-Lībietis


Projekta mērķis ir izdot instrumentālās mūzikas albumu “Willful Blindness”. Tas būs ceturtais albums, kurā apkopota grupas oriģinālmūzika.

3,030€  līdz šim no   3,000€
3,030€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,030€ (101%)

92 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 22, 2021
balsot39

Jā! Mums kopā tas izdevās!

Atjaunināts Aprīlis 23, 2021

Jā!!! Mums tas izdevās!

Vēl joprojām šķiet mazliet neticami, bet kopīgiem spēkiem esam ieguvuši visu nepieciešamo finansējumu jaunā albuma “Willful Blindness” veiksmīgai izdošanai. Jūtamies no visas sirds priecīgi un pilni pateicības.

Paldies par jūsu atbalstu! Paldies visiem 92 mūsu finansiālajiem atbalstītājiem Projektu Bankā! Paldies visiem, kas sekoja mūsu aktivitātēm un dalījās ar informāciju par mūsu projektu! Paldies visiem, kas turēja īkšķus, atbalstīja un juta līdzi! Ļoti liels prieks, ka varam kopā radīt ko skaistu!

Tagad droši varam teikt, ka albums “Willful Blindness” gaidāms jau 31.maijā! Paralēli noslēdzošajiem darbiem pie albuma sākam arī strādāt pie jūsu izvēlēto labumu sagatavošanas - tos sāksim piegādāt jūnijā, uzreiz pēc albuma iznākšanas. Noteikti informēsim par visu būtisko saistībā ar albumu, labumu sagatavošanu un to, kā mums iet.

Un vēlreiz - milzīgs paldies!


Image title

Sarunas ar grupu 14.04. vakarā

Atjaunināts Aprīlis 12, 2021

Hei!

Vēlamies aicināt jūs uz satikšanos ar Rihards Lībietis Orchestra dalībniekiem tiešsaistes sarunu vakarā, trešdien, 14.aprīlī, plkst. 19.30 !

Ar lielāko prieku pastāstīsim par darba procesu pie jaunā albuma “Willful Blindness” – no tā idejas aizmetņiem līdz studijas ierakstam un šobrīd notiekošajiem albuma izstrādes soļiem. Šī būs lieliska iespēja uzdot interesējošus jautājumus gan par grupas jauno albumu, gan to, kā mēs tiekam galā ar pandēmijas apstākļu mestajiem izaicinājumiem.

Lai arī ļoti ilgojamies pēc tikšanās klātienē, būsim ļoti priecīgi satikt jūs arī šādā tiešsaistes formātā. Sarunai pievienosies arī viens no “Willful Blindness” viesmāksliniekiem – mūsu labs draugs un kolēģis Mārtiņš Miļevskis. ** Tikšanās notiks “Zoom” platformā – https://us02web.zoom.us/j/81494598408?pwd=bjdJbGsvVUlWR0ZFWHV0cjM5OHk1QT09 Passcode: 772855**

Esam neizsakāmi pateicīgi par to, ka kopīgiem spēkiem esam spējuši savākt jau vairāk kā divas trešdaļas albuma “Willful Blindness” izdošanai nepieciešamo līdzekļu! Jūsu atbalsts mums ir ļoti liela motivācija turpināt darīt mūsu darbu vislabākajā kvalitātē!

Image title

Koncerts un pateicības

Atjaunināts Marts 25, 2021

Paldies, paldies, paldies! Vakardienas tiešraides koncerts bija patiešām fantastisks piedzīvojums!

Jūtamies tik ļoti priecīgi un pilni pateicības par jūsu klātbūtni, par sirdi sildošajām atsauksmēm un prieku! Par spīti tam, ka tikāmies tikai interneta viļņos, klātbūtnes un kopā būšanas noskaņa bija jaušama pat ar uzviju!

Neizsakāms paldies par jūsu atbalstu un iesaisti mūsu jaunā albuma kopfinansēšanas kampaņā - 2 dienu laikā kopīgiem spēkiem esam sasnieguši jau mazliet vairāk kā trešdaļu nepieciešamās summas! Ar katru jūsu ieguldījumu esam soli tuvāk albuma izdošanai nepieciešamo izmaksu segšanai, bet apzināmies, ka priekšā vēl liels darbs līdz mērķa sasniegšanai.

Sirsnīgs paldies visai tiešraides nodrošināšanā iesaistītajai komandai, kas palīdzēja gan klātienē, gan otrpus ekrāniem: Rūdolfam Birzkopam, Tomam Kagainim, Daigai Binānei, Aināram Majoram, Endijam Koškinam!

Vakardienas koncerta sajūtas bija tik īpašas, ka gribam, lai tās ir iespējams baudīt arī tiem, kuri vakar nepaguva noskatīties, tādēļ no šodienas koncerta ieraksts ir pieejams te:


Paldies!

Loading
Rihards Efeja-Lībietis

Par Rihards Efeja-Lībietis

Mūziķis, mūzikas autors un producents, kurš galvenokārt raksta un spēlē instrumentālu pasaules mūziku kvintetā Rihards Lībietis Orchestra.

Uzdod jautājumu